KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4658233
nr 465 8233
Akvarell
England, 1800-tal, 30x23
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 16:16:24
24/4 10:26:57